Krizové intervence

Krizové intervence

Pomáhám klientům, kteří se nachází v akutní krizi – po ztrátě blízké osoby,
po sdělení nepříznivé diagnózy, nalézt ztracenou stabilitu.

5

Službu krizové intervence mohou využít klienti, kteří se z jakýchkoli důvodů ocitli v krizové situaci, se kterou si aktuálně nevědí rady. Ta se může týkat nejrůznější oblastí života např. při ztrátě někoho blízkého, při partnerské krizi, při rozchodu s partnerem, ztrátě zaměstnání, majetku, při odchodu do důchodu, sdělení nepříznivé diagnózy.

5

Krizová intervence pomáhá v situaci, kdy se klient ocitá v tak těžké životní situaci, kterou vnímá jako zátěžovou, nepříznivou, ohrožující. Nachází se v situaci ohrožení zdraví, života, není schopen anebo nemůže řešit svoji situaci vlastními silami.

5

Krizová intervence je soubor metod a technik práce s klientem v náročné životní situaci, a je založená na jednorázovém anebo opakovaném kontaktu s klientem.

5

Můžete se na mě obrátit v situaci, když je vám opravdu zle a nevíte, jak dál.

5

Informace a další sdělení svěřené klientem v rámci terapie, krizové intervence považuji za důvěrné a nikomu je neposkytuji.

SEZENÍ TRVAJÍCÍ cca 90 MINUT
PRO JEDNOTLIVCE

Cena:

1.000,- Kč / 90 minut

Způsob platby:

převodem na účet nebo hotově

Psychologická poradna / bezpečná linka

+420 731 711 664

Reaguji v nejkratším možném termínu, avšak s ohledem na pracovní vytíženost až když je to možné. Děkuji za pochopení.

Smyslem mé práce je, aby klient našel svůj potenciál pro řešení problémů,
se kterými přichází.

Řekli o nás

z etických důvodů nezveřejňujeme celé jméno

Zuzana K.

“Byla jsem tak na dně, že jsem nevěřila, že nějaké povídání mi může změnit život, bylo mi už všechno jedno. Svolila jsem na nátlak manžela k návštěvě Markéty. Pro mě a mé okolí skoro neuvěřitelné, ale Markétě bych chtěla tímto moc poděkovat.”

Kateřina D.

Praha

„Markéta mi byla velkou oporou a její pomoc a podpora byla pro mě zásadní po ztrátě našeho miminka. Tento moment byl tím nejhorším, co mě v životě dosud potkalo. S odstupem času si troufnu tvrdit, že jen díky její přítomnosti si tento traumatický zážitek neponesu jako celoživotní břemeno.“

Marie S.

„K Markétě jsem poprvé přišla před lety, kdy mi diagnostikovali zhoubný nádor. Byla pro mě obrovskou oporou. Když jsem se uzdravila, po čase jsem zjistila, že má manžel přítelkyni a opustil mě. Znovu se mi vrátilo onkologické onemocnění, už jsem nechtěla podstoupit léčbu, nechtělo se mi žít. Markéta mi pomohla. „Nalila mi tolik sil a optimismu“, že jsem se začala léčit, a našla jsem si nejen novou práci, ale také skvělého partnera, a jsem teď šťastná.“

Jaroslav V.

„Účinná pomoc po narození našich holčiček ve 26. týdnu se pro chlapa hledá těžce. Nejhorší bylo přijít. Markéta má dar, že jsem se jí dokázal svěřit, vybrečet se bez obav a studu, a pak mě nastartovala tak, že jsem zvládl dál fungovat
v náročné práci, neopustit manželku
a dcery. Vrátil jsem se za ženou a za mýma holkama do porodnice.
Teď už fungujeme jako rodina.“

Adresa ordinace:

Hábova 2345 / 7
150 00 Praha 5 - Stodůlky

Otevírací doba:

podle objednávek

© 2020 PSYCHOTHERAPY OPTIMUS, s.r.o.
Lipovská 438/13, 155 21 Praha 5
IČ: 08638586 I DIČ: CZ08638586
Registrace v oddílu C 322044 vedená u Městského soudu v Praze
designed by likelike.cz

Sledujte nás: